Posted by: futrzak | 22 September 2022

Dlaczego Brytyjczycy boją się zapalać światło?

Dużo naoglądalam się przez minioną dekadę kuriozów w zakresie elektryczności w domu w Argentynie i Urugwaju, jednak wynikały one z wkraczania tzw. złotych rączek, bo instalacje robione przez licencjonowanych elektryków byly ok.
Natomiast to, co można obejrzeć w UK, jest nie dość że kuriozalne, to jeszcze wynika z… kuriozalnych regulacji prawnych.
Przyznam, ze poniższy filmik najpierw spłakał mnie ze smiechu, a potem zostawił z rozdziawioną gebą, szkoda więc żeby takie gęste się zmarnowało :)


Responses

  1. Tez mam te sznurki. Swiatlo i prysznic w lazience i swiatlo w ubikacji dla gosci na parterze :). Mnie to nie przeszkadza. Przyzwyczailem sie do tych ich dziwactw. Duzo wazniejsze jest dla mnie, ze tutaj stac mnie bylo z jednego dochodu na kupno 3 sypialniowego domu w niezlej lokalizacji, dobry samochod, jedzenie duzo tansze niz w Polsce, jest jak dotad szacunek w pracy i platne nadgodziny, ktore pracuje kiedy chce, a kiedy nie chce to nie pracuje i nikt o to pretensji nie ma, no i obcy zupelnie ludzie mowia mi codziennie z usmiechem “good morning” mijajac na ulicy. W Polsce wykonujac ten sam zawod, niestety nie stac by mnie bylo nawet na wynajem kawalerki w miescie z ktorego pochodze :(.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: