Posted by: futrzak | 10 September 2021

Po wczorajszej dawce Pfizera ścieło mnie: najpierw zaczęło ramię nap*** jakby mnie ktoś sprał bejsbolem, potem ból mięśni i kości, senność, zrobiło mi się zimno.
Słowem: klasyczne objawy nadciągającego przeziębienia, czyli najwyraźniej mój układ immunologiczny zabrał się wartko do roboty.
Zwaliłam się do wyra o 21.00 (a jestem sową!) i spałam bykiem martwym 12 godzin.
Dziś: jeszcze trochę boli ramię, ale już normalne funkcjonuję.
Dla tych, co nie wiedzą: jak chcecie swojemu organizmowi ułatwić i poprawić pracę układu immunologicznego, to zadbajcie, żeby
– być wyspanym,
– usunąć źródła stresu
– usunąć jakiekolwiek niedobory w diecie, zwłaszcza witamin D3 i C.
Powyższe trzy czynniki bowiem wplywają bardzo, bardzo negatywnie na układ immunologiczny, ale same w sobie NIE WYSTARCZAJA do tego, zeby skutecznie zwalczać choroby zakaźne. To można zrobić tylko przy pomocy szczepionek – o ile takowe na daną chorobę istnieją.


Responses

 1. Stanowczo nie bym coś sugerował
  dwagrosze.com/2021/09/impfung/#comments
  ale z taką pewną nieśmiałością usiłuję zrozumieć sens słowa “zaufanie” w życiu społecznym homo sapiens…

 2. @cmss:

  Stek bredni.
  Ale nie dziwi mnie – Cynik juz dosc dawno odlecial w teorie spiskowe, teraz jak widac rozciagnal je w stronę szczepionek.

  Najfajniej sie takich antyszczepow obserwuje, jak zachorują na covid, wyląduja w szpitalu, walczą o kazdy oddech i nagle wtedy zmieniaja zdanie…

 3. Zaczynają się modlić?

 4. @cmss:

  Zaczynaja mowic, zeby ta nauka, o ktorej mowili ze to SPISEG jakos im pomogla bo umrą. I wiekszosc mowi (o ile jeszcze moze mowic), ze zaluja, ze sie nie zaszczepili.

 5. Znaczy, powiedzieliśmy to samo jeno adresat inny. Zauważ proszę, nie wypowiadam się o zdarzeniu jeno pytam o ZAUFANIE. Możliwy brak u mnie to konsekwencje dla przykładu Żądła (Sting, 1977) z Redfordem

 6. Zaufanie? Uff, uff. Jak Reagan do Zwiazku Radzieckiego: “Trust, but verify”.

  Nikt nie zmusza, a mnie nie trzeba zmuszac (szczepie sie czesciowo i na zlosc szurom), ale nawet jak by zmuszali, dla mnie to niby zniewolenie, o ktorym tyle Cynik pisze, jest cena absolutnie do zaakceptowania, za mozliwosc pracy z domu, w naturalnym swietle i wentylacji. Oszczedza mi to tygodniowo poltora dnia, ktore spedzalem w samochodzie, albo pedalujac ruchliwa droga, a teraz moge przeznaczyc na zainteresowania, albo pedalowac / biegac polna droga.
  Ale on nie musi juz od dawna pracowac, wiec moze sie skupic na dyskusjach o pryncypiach.

 7. Jak ja bym chciał, żeby mój COVID tak wyglądał. Niestety dzięki polityce Władzy Kochanej (po co screening powracających z UK, bo co ludzie powiedzą?) nie doczekaliśmy się szczepień bez konfrontacji z chorobą… (marna to pociecha, że później Comirnaty weszła praktycznie bez męk).

 8. @nocman:

  Zachorowales? I jak to wygladalo?

 9. W jednej prowincji Indii w ktorej zyje okolo 241 mln ludzi zwalczyli koronę bez szczepionek (6% populacji otrzymalo podwojna dawke szczepionki).
  https://www.hindustantimes.com/cities/lucknow-news/33-districts-in-uttar-pradesh-are-now-covid-free-state-govt-101631267966925.html

 10. Ja mialem dzis rano druga dawke Pfizera, i czuje sie wysmienicie. Nawet ramie mnie po zastrzyku nie boli. Poszedlbym biegac dzis wieczor, ale leje.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: