Posted by: futrzak | 2 August 2021

Dzicz

Bo tego się inaczej określić nie da.

Najpierw antyszczepy zorganizowały napad na punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim. Policja reagowała nad wyraz niemrawo, kogoś tam zatrzymali, ale generalnie na miejscu zachowywali się, jakby nie wiedzieli, co mają robić.

Akcja nie wywołała ogólnonarodowego oburzenia, poza nielicznymi kręgami jakoś nikt się specjalnie nie przejął. Ze lekarze i inni, szerzący wiedzę o szczepieniach, dostają pogróżki karalne codziennie – ojtam ojtam, wszyscy dostają, Internet ma to do siebie, a w ogóle o so cho, każdy powinien mieć wybór!

Olewactwo przynosi efekty.
Tym razem podpalono punkt szczepień oraz budynek sanepidu w Zamościu.

No ale tak, klepmy po główkach antyszczepów, tak mówmy im, że “mają wybór” zagwarantowany konstytucyjnie, mówmy że szczepionki nieprzetestowane i że wcale a wcale nie trzeba szczepić wszystkich, to pomaga 👿

PS:
Ah, zapomniałam o zaatakowaniu szczepionkobusu w Gdyni oraz o Aleksandrowie Kujawskim, gdzie antyszczepy wdarły się do domu dziecka i usiłowały udaremnić zaszczepienie dziecka jednego z nich (notabene ów ojciec biologiczny dziecka jest pozbawiony praw rodzicielskich).

PS2:
Lekarz, z podbydgoskiego Szubina, prowadzi punkt szczepień przeciw COVID-19 w ramach Narodowego Programu Szczepień. Taki plakat zastał na drzwiach swojej placówki (za Lekarz Bartosz Fiałek)


Responses

 1. Szkoda, że Polska nie ma jaj, jak Izrael. Chodzi o podanie Pfizera dzieciom poniżej 12 roku życia.
  Ostatnio mam sporo pecha Awaria skrzyni biegów zaraz po gwarancji, wybicie w kuchni kanalizacji podczas urlopu i zniszczenie 1/3 mieszkania zaraz po remoncie (w tym nowych drewnianych podłóg, które miały być z nami na zawsze). Ale to wszystko nic w porównaniu do tego, czym może być zarażenie mojego chorowitego 10letniego astmatyka Deltą. BTW ten dinozaur z wpisu obok bardzo mu się podoba (faza fascynacji dopiero się u niego zaczęła, w wakacje czyta tylko o nich)

 2. @ Wojtek inżynier
  A kto Ci broni swojego syna zaszczepić?

 3. @Wojtek:

  fajnie, ze nie tylko mnie sie podoba :)

 4. U mnie w robocie tylko Polacy sa antyszczepami. Ostatnio jak poruszany jest swobodnie temat covidu i szczepionek, to zawsze jeden z tych debili zaczyna jakies swoje teorie zapodawac. A angole jak to angole, wysluchaja do konca, nic sie nie odzywaja, zeby nie nakrecac takiego bardzij, to szybciej sie zamknie, pomysla se “what a fucking clown”, a ja wylaczam sluchawki, zeby tego nie sluchac, bo ze wstydu idzie sie pod ziemie zapasc.

 5. Stasia,
  Przecież Polska nie pozwala szczepić 10latków. Tylko 12+ bo nie ma jeszcze oficjalnego końca testów.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: