Posted by: futrzak | 10 August 2020

Chronologia sprawy Margot

Pozwolę sobie zacytować Majora bo dobrze streścił:

Fundacja Pro – Prawo do życia wypuszcza na miasto furgonetki, które zawierają kłamliwe napisy zrównujące LGBT z pedofilami, co wypełnia znamiona przestępstwa zniesławienia i zniewagi.

Policja i prokuratura, mimo wielokrotnych zgłoszeń, nic ze sprawą nie robią. Wszystko taśmowo jest umarzane.

Sąd w Gdańsku w ramach zabezpieczenia z powództwa cywilnego orzeka, że napisy naruszają dobra osobiste osób LGBT i w ramach zabezpieczenia napisy mają być zdjęte.

Furgonetki nadal jeżdżą po ulicach zupełnie olewając decyzje sądu. Policja nie reaguje na próby realizacji wyroku sądu. Z czasem zakaz przestaje obowiązywać.

Wobec braku jakiejkolwiek ochrony ze strony państwa, pojawiają się spontaniczne akty BEZPRZEMOCOWEGO zatrzymywania furgonetek na przykład blokadą samochodową. Kierowcy blokad dostają zarzuty, kierowcy furgonetek dokonujący przestępstwa zniesławienia i zniewagi jeżdżą dalej.

Furgonetki celowo podjeżdżają na Wilczą pod squat lewicy mieszczący się nieopodal komisariatu policji i przez kilkadziesiąt minut celowo puszczają taśmy, że LGBT to pedofiia. Osoby ze squatu nie interweniują.

Jednocześnie pod squot przychodzą katolicy w asyście policji przez godzinę drąc się i modląc się o nawrócenie squotu.

Przy kolejnej akcji podjechania furgonetki celowo pod squot, Margot ze squatu nie wytrzymuje i niszczy furgonetkę oraz sprzedaj kilka kopów i popchnięć kierowcy.

Margot zostaje zglebowana w domu i wywleczona na policję, gdzie dostaje zrzuty występku chuligańskiego. Prokuratura chce aresztu tymczasowego, mimo iż, jak wskazują adwokaci, o areszt bardzo trudno nawet w przypadku gwałtów a co dopiero gdy kilka sposób się pokopie na ulicy i zniszczy opony w aucie za zawrotną sumę aż 6 tysięcy PLN.

Sąd odmawia aresztu Margot i daje tylko dozór. Margot, jak twierdzi jej adwokat, dozór spełnia, ale prokuratora nadal upiera się przy areszcie, chociaż ma wszystkie dowody na zapisie video. Przy odwołaniu sędzia, o którym widomo, że tego dnia będzie miał dużur, orzeka areszt na 2 miesiące. To ten sam co skazał Śpiewaka za zniesławienie córki Ćwiąkalskiego.

Tłum jest wzburzony, wykrzykuje w stronę policji wulgaryzmy. W tym momencie policja zaczyna wyciągać z tłumu przypadkowe osoby, dusić je, bić i wsadzać do suki. Jedna posłanka ma wybity bark.

Cześć duszonych i wleczonych po ulicy osób nie ma pojęcia o co chodzi, w tym jeden turysta i osoba, która poszła po zakupy do sklepu. Słowem: zgarniają tego, kto się nawinie, kompetnie niewinnych ludzi.

Posłanki interweniują, ale policja nie chce udzielić odpowiedzi, gdzie wsadziła przypadkowo łapanych ludzi. Przez wiele godzin nie dopuszcza się do nich adwokatów, tylko wozi ich po mieście.

Na prawicy dziesiątki twitterowiczów zaciera ręcę, żeby Margot została zgwałcona w więzieniu. Dominują ojcowie rodzin, co uważają się za uczniów Chrystusa.

Łania – partnerka Margot- zorganizowała zrzutkę na działanie Stop Bzdurom. Po aresztowaniu wpłacane kwoty znacznie przyspieszają. Dla prawicy legalna dobrowolna zrzutka, która osiąga ogromne rozmiary, to dowód, że są Margot z Łanią są oszustami, bo jak to ludzie masowo wpłacają własne pieniądze na cel, który się nie podoba prawicy?

Wedle relacji posłanki Nowickiej i adwokatki jednej transowej dziewczyny, czterech policjantów w areszcie miało trzymać tę dziewczynę a piąty wsadzać jej ręce w majtki w ramach przeszukania.

Boomersi prawicowi i liberalni heheszkują, że nie znają żadną niebinarnej Margot, tylko Michała, bo tak ma w dowodzie. Przoduje redaktor naczelny libkowej nowej Trójki czyli Nowego Światu. Do grupy wściekłych protestujących proLGBt wychodzi cyngiel TVP Jaok, który pyta: czy skoro on, Jaok, czuje się jednorożcem, to powinni na niego tak mówić? Jedna dziewczyna nie wytrzymuje i pluje mu w gębę. Polscy prawicowi mężczyżni płaczą i pod twittem Jaoka przechwalają się jak bardzo pobiliby tę dziewczynę. Bicie kobiet jest dla nich uzasadnione.

Po 3 dniach nadal nie widomo, w jakim areszcie znajduje się najgroźniejsza przestępczyni IV RP czyli Margot. Nie wie tego jej adwokat mimo prawidłowego umocowania.

Gdy w końcu mówią, gdzie wywieźli Margot, sąd nie chce ujawnić uzasadnienia decyzji i odsyła do prokuratora, chociaż standardowo się areszty uzasadnia i sąd może to zrobić od ręki. Bez uzasadnienia adwokat nie może złożyć odwołania od decyzji sądu o areszcie.

Jednocześnie, jak zauważa aktywista Bart Staszewski, ŻADEN ze sprawców pobicia na moście w rocznicę samobójczej śmieci Milo (zaatakowane 3 osoby + reporter) nie dostał nawet zarzutów, nie mówiąc o areszcie. Sprawę pobicie kobiet na marszu niepodległości prokuratura umorzyła, bo wszystko jest Ok, gdyż bijący nie chcieli kobiet trwale okaleczyć. Żadnego aresztu nie miała babka, która „spoliczkowała Rudą” na oczach kamer. Mimo to prawica ciągle krzyczy: legalizm, legalizm!


Responses

 1. Doskonale. Jestem w szoku, od dziś przestaje słuchać Nowego światu. Kompletnie straciłem sympatię. I się tego nie spodziewałem.
  Reszta jest tak celna i bolesna, że nie mam nic do dodania.

 2. Cieszę sie, ze jestes przekonywalny.

  Dziwię sie, ze to taki szok, przeciez to nie spadlo z nieba i ludzie ktorzy interesowali sie tematem wiedzieli, jak bylo.

 3. “Jednocześnie pod squot przychodzą katolicy w asyście policji przez godzinę drąc się i modląc się o nawrócenie squotu.”

  To jest szokujace! Gdzie mozna znalezc nagrania z tego zajscia?

 4. @Jabłko:

  na stronie squotu Syrena, ale to króciutkie i poszatkowane:
  https://web.facebook.com/syrenawilcza/videos

 5. Nie śledziłem całej tej sprawy, ale kojarzyłem filmik który podpadał pod wywołane przez karroryfera kilka wpisów temu pobicie kierowcy (zwłaszcza że, powtórz swój komentarz, sam też ten krótki filmik w taki sposób odebrałem) – potem była rozmowa z mallem o kontekście którego brakowało – no i tu wyżej jest….. cytując, “Reszta jest tak celna i bolesna, że nie mam nic do dodania.”

  (A prezesa już nie ma w radiu (nie wiem czy zrezygnował czy zwolnili), więc radia można nadal słuchać ;P)

 6. @Futrzak

  Mogliby to lepiej wyeksponowac :/

  Kolejna historia:

  https://gloswielkopolski.pl/dwie-nastolatki-zostaly-zaatakowane-nad-rusalka-w-poznaniu-blagaly-o-pomoc-ale-nikt-ze-swiadkow-nie-zareagowal/ar/c1-15121139

 7. @Matt Macief:

  A tak, zrezygnowal.
  Swoja droga ciekawe, czy gdyby nie duze protesty sluchaczy i innych ludzi, co staneli murem za LGBT i gdyby nie drastyczne spadki popularnosci tegoz radia, to w ogole cokolwiek by zrobil. Stawiam na to, ze nie. Ale oczywiscie to tylko gdybanie…

  @Jabłko:

  Tak, tez sie zdziwilam ze nie ma jakiegos dluzszego nagrania, ale pewnie nikt ze skłotu o tym nie myslał, tam sie duzo dzialo w tym samym czasie, byc moze nie mieli akurat wtedy nikogo z profesjonalna kamera.

 8. O historii spod Rusałki czytałam wczoraj – ciekawe, czy znowu umorzą :((((

 9. W.I. Polecam h..o radio

 10. A teraz popatrz na to (jeśli jeszcze nie widziałaś, wklejam prawicowe relacje, bo sa zabawniejsze):
  https://nczas.com/2020/08/16/tylko-u-nas-szef-korwin-w-uk-napadniety-podczas-demonstracji-lgbt-w-londynie-moze-trafic-na-7-lat-do-wiezienia/
  Grygowski poszedł na wiec LGBT, został zaczepiony przez antifę, zadzwonił po policję, ze go biją, po czym po wysłuchaniu zakuto go w kajdanki za homofobię!
  Tak na drugi dzień wyglądał po obiciu twarzy i żeber: https://www.youtube.com/watch?v=9ax2dzp9AnE&lc=UgyJ99zzC6RXlfXQB0R4AaABAg.9CTWbpZPO4Y9CYJr2BdEnO
  A tutaj jak to wygladało (od 2:50min): https://wrealu24.pl/skandal-w-londynie-zaaresztowany-za-obrone-przed-antifa-j-grygowski-wrealu24/?fbclid=IwAR10zXhDSsYy6L5i1RYIQ20KOzUIoEL9asJ9R0klIu6uN2lsHG-Hu9xbtKw
  P.S: Prawica zbiera na niego kasę.
  P.P.S: Koleś siedzi w Anglii, bo ma długi w Polsce.
  P.P.S: Tutaj wczesniejsze aresztowanie: https://www.brytol.com/prawica/ koleś się zastanawia, czy chca go zabić – z powodu braku mydła;) A wcześniej chyba nie stosował sie do zaleceń własnie cowidowych.
  Cyrk na kółkach!

 11. @miss:

  Cyrk? To są metody nazistowskie. Fabrykowanie klamstw w celu nagonki na bogu ducha winnych ludzi.

  Milo, ze zwineli tą gnidę. Mam nadzieje, ze dostanie nauczke.

 12. To są metody, o które notorycznie oskarzają działaczy LGBT.

 13. @miss:

  Projekcje uprawiaja. Tak samo jak Trump.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: