Posted by: futrzak | 3 August 2019

A gdyby ktoś miał wątpliwości co do tego, jak wygląda “tęczowa zaraza” Jędraszewskiego, to służę obrazkiem poglądowym:


Responses

 1. kradnę! kto jest autorem?

 2. pojęcia nie mam! Kumpel na fejsie podrzucil, a potem masowo ludzie rzucili sie szerowac.

 3. mowa miłości pełną gęba – jakże typowe

 4. “Stroje’ Metropolity Krakowskiego to nie Jego wymysł i upodobanie…Sa stosowne ” do okoliczności” i zgodne z rokiem liturgicznym w kosciele katolickim. My tez na ceremonie pogrzebowa, nawet jesli nie należymy do jakiejs koscielnej wspólnoty, ubieramy czarne stroje, albo staramy sie nie wyróżniac ubraniem w ostrych barwach…Stosownie do sytuacji. Kolor szat kapłana nie jest przypadkowy – fiolet w okresie postu, czerwień gdy czcimy zmarłych śmiercia męczeńska, akcenty niebieskie – w świeta poświęcone Maryi. Raczej nikt nie wysmiewa stroju kolejarza, policjanta, hostessy czy pracownika poczty, a szaty biskupa “na służbie” ?

 5. @karuzela:

  “Tęczowa zaraza” to słowa Jędraszewskiego określające mniejszosc LGBT.

  Ja tylko zmienilam desygnat tego słowotworu.

  A tak na prawdę zarazą Polski jest czarna zaraza: katabasy. Kosciol Katolicki i jego hierarchowie, ktorzy ukrywaja przestępcow i ktorzy dostaja miliardy z kasy WSZYSTKICH podatnikow, a nie tylko wierzacych. Bydlaki, ktore sączą jad i sieją nienawiść wobec nikomu nie robiacych krzywdy ludzi.

  TFU.

 6. Chrystus wyraźnie powiedzial: przykazanie nowe daję wam, byście się wzajemnie miłowali.

  A ten bydlak co na mszy mówi? Co? Ze pewna grupa ludzi to jest “tęczowa zaraza” z która “nalezy walczyc”.

  Oby zdychał długo i boleśnie, bo na nic więcej za to judzenie i obronę pedofili nie zasluguje.

 7. Jeszcze tylko dodam, że ten akurat jest podjerzewany o ukrywanie księzy pedofili: https://wadowiceonline.pl/wydarzenia/13402-opublikowano-liste-hierarchow-ukrywajacych-pedofilie-na-liscie-metropolita-krakowski

 8. Futrzaku, muszę przyznać, ze lata całe czytałam Twoje “impresje” z czterech krajów…ale teraz doznałam prawdziwej iluminacji !!! Czasem zastanawiam się, czy Twoja Rodzicielka byłaby z Ciebie dumna, czy czytałaby Twoje słowa z wypiekami na twarzy…

 9. @karuzela:

  A ja sie zastanawiam czy Twoja bylaby dumna z tego, ze przynalezysz do organizacji, ktora chroni przestępców i odczlowiecza cale grupy spoleczne nazywajac ich zarazą?

 10. Kościół został wymyślony przez grupę cwaniaków po to, by straszyć ciemny lud jakimś bożkiem pierożkiem, mieć nad ciemniakami władzę i doić z nich kasę. Zresztą każda choroba umysłowa zwana religią w mniejszym lub większym stopniu realizuje te cele. Klękanie i modlenie się do ciastka naprawdę nic nie daje. I jeszcze te religijne bzdury wmawiają dzieciom od małego, a jak ktoś próbuje się z tego wyzwolić, to jest poniżany i szykanowany. No i jeszcze jest bonus w postaci małego gwałciku na chłopczyku, a rodzice zamiast wezwać policję, to nadstawiają zbokowi w sukience swoje drugie dziecko, aby je dotknął palcem bożym głęboko w duszy. Dopóki się tej czarnej zarazy nie wyp***li do watykanistanu, dopóty w Polsce będzie syf, kiła i mogiła oraz katofaszolstwo na najwyższym poziomie. Dobrze, że chociaż w Urugwaju przepędzili pasożytów, a religia została spuszczona do kibla historii.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: