Posted by: futrzak | 19 May 2019

Poziom intelektualny obrońców zakazu aborcji

W trakcie debat dotyczących ustaw zakazujących aborcję w USA wyszedł poziom ignorancji białych mężczyzn-polityków je sponsorujących:

1. John Becker z Ohio twierdzi, że ciąże pozamaciczne mogą być “reimplantowane” z powrotem do macicy.
2. Vito Barbieri z Idaho twierdzi, że kobiety mogą mieć badanie ginekologiczne w taki sposób, że połkną kamerę.
3. Dan Flynn z Texasu utrzymuje, że aby dokonać aborcji trzeba przeciąć macicę.

Tacy ludzie – kompletni ignoranci i niedouczeni idioci – decydują dzis o życiu i śmierci tysięcy kobiet. Decydują w stanach, gdzie republikanie mają większość w parlamentach stanowych. Owi panowie sponsorowali ustawy zakazujące aborcji na terenie danego stanu.

To trudne do uwierzenia, że w panstwie pierwszego świata są ludzie, którzy wygadują takie idiotyzmy. Gdyby to mialo miejsce 200 lat temu, nie byłoby niczym dziwnym. Ale dziś??? Wiedza potrzebna do tego, żeby stwierdzić, ze owi faceci BREDZĄ to wiedza z zakresu biologii ze szkoły podstawowej.

Nie, zarodek który zagnieździł się poza macicą nie może być “reimplantowany” z powrotem do macicy żadnej kobiety. Nie, połknięcie kamery nie zaskutkuje oglądem narządów rodnych, bo układ rozrodczy i pokarmowy nigdzie się ze sobą nie łączą. Nie, aborcji nie dokonuje się przecinając macicę – ponad 90% z nich dokonuje się poprzez zażycie hormonu który powoduje, że organizm przestaje podtrzymywać ciążę i następuje poronienie. Około jedna trzecia wszystkich ciąż konczy sie naturalnym poronieniem i sporo kobiet o tym nawet nie wie – bo nie wiedziały, ze w ogole byly w ciąży, a poronienie we wczesnych tygodniach wygląda jak bardziej obfity okres.

To się po prostu w głowie nie mieści :(


Responses

 1. Z mojej obserwacji wynika, ze ludzie najglupsi sa najbardziej krzykliwi i upieraja sie, zeby ich racja byla racja oficjalna; dlatego pchaja sie do wladzy. Mozna by sie zgodzic z istnieniem takich ludzi. Najbardziej zaskakujace jest to, ze sa inni ludzie, ktorzy popieraja tych glupoli. I do tego nie ma juz zadnego usprawiedliwienia. Nieszczesciem tez jest, ze takich glupich glupoli i ich popieraczy czasami w stadzie jest najwiecej…

 2. Wlasnie jak widac wystarczajaco ich bylo, zeby wybrac tych ignorantow….

  Serio, jak patrze na to, co sie w USA dzieje, to ciesze sie, ze juz tam nie mieszkam…juz prawie dekada uplynela odkad wyjechalam i nie zaluje, ani troche…

 3. W wszyscy chyba zbyt dobrze oceniacie o towarzystwo: https://www.independent.co.uk/news/world/americas/doug-mcleod-mississippi-domestic-violence-wife-arrest-punch-sex-a8924671.html

 4. Wstrętne ścierwo, ale nie dziwi mnie to wcale. To są zapiekli rasiści i mizogini, traktujący kobiety jak swoja wlasność, cóż więc dziwnego, jesli twoje “zwierzątko domowe” odmawia wlasciwego zachowania, ze nalezy go przywrócic do porządku, tak samo jak psa czy konia? :-/

 5. “She was examined at the scene and did not require hospitalisation.”

  I boksuje jak ciota.

  ;-)

 6. @Katani:

  aha, i uwazasz, ze to usprawiedliwia takie zachowanie?

 7. Ale w zyciu.

  Choc, moze i to szczescie w nieszczesciu, ze wybrala sobie na meza buca, i sie tepy hill billie odwinal tak ze puscila sie jucha, bo przynajmniej babka ma dowod, idzie na policje i gosc sie nie wywinie. Teraz pani idzie do dobrej prawniczki i razem robia rape divorce.

  Gorzej jak by sobie wybrala pasywno-agresywnego, inteligentnego, gamma male co latami bedzie psychicznie dreczyl w zaciszu domowym, a przy znajomych i rodzinie po mistrzowsku gra kochajacego meza.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: