Napisane przez: futrzak | 28 października 2018

Co dalej ze strajkiem w LOT

Zarząd próbuje pudrować syfa i rżnąć głupa:

Rzecznik PLL LOT twierdzi, że „każda ze zwolnionych 67 osób może wrócić do pracy, wystarczy, że zgłosi się na zaplanowany lot”? Panie rzeczniku, naprawdę?
Przecież te osoby otrzymały, wg PLL LOT prawnie wiążące, dyscyplinarne rozwiązanie umowy o pracę, więc nie mają prawa ot tak po prostu stawić się w pracy bez otrzymania od pracodawcy pisemnego anulowania w/w rozwiązania umowy! Pracownicy nie mają też możliwości sprawdzenia na jakie loty ewentualnie mieliby się stawić, ponieważ nadal ich służbowe konta są zablokowane (poniżej w komentarzu potwierdzający to fragment wypowiedzi zwolnionej dyscyplinarnie stewardesy).
Jutro wznowienie negocjacji. Prosimy PLL LOT o wstrzymanie się od rozprzestrzeniania fałszywych informacji i nagannych prób manipulowania opinią publiczną!

Informacja ze stroną strajkujących.


Responses

  1. Klasyczne rżnięcie głupa.

  2. Nie bój, LOT nie skończy tak żałośnie jak PLUNA.

  3. A ja od supportera władzy usłyszałem „200 zł za godzinę zarabiali, rzeczywiście wielka bieda”. To jakby wiąże się z Twoim wpisem obok o zażynaniu klasy średniej. Dla polaczków ktoś kto zarabia 10 k PLN to już bogacz do dojenia kasy. I nie patrzą oni, jak trudno takim pilotem zostać, oraz jak duża to odpowiedzialność.
    BTW kolega też jest pilotem… ale woli być inżynierem, bo to prostsze i wygodniejsze. Ale trochę wyższej pensji pilotom LOTu zazdrości. Typowe.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: