Napisane przez: futrzak | 20 października 2018

Strach się bać….

Jakieś 9 miesięcy temu napisałam wpis na temat aborcji eugenicznej.

Jakież było moje zdziwienie, gdy 7 pażdziernika nastąpił spike ilości odwiedzin mojego bloga – dobrze ponad 2 tysiące jednego dnia. Statsy wordpressa nie pozostawiły wątpliwości: przytłaczająca większość tego ruchu została wygenerowana przez ludzi włażących na mojego bloga po wygooglaniu hasła „co to jest aborcja eugeniczna”.

Skąd taki napływ? Otóż jakoś gdzieś w tych okolicach prezydent Polski Andrzej Duda oświadczył, że podpisałby ustawę zabraniającą aborcji eugenicznej….

I to jest przerażające. Bo na mojego bloga na pewno trafił tylko drobny ułamek osób szukających, co to owa „aborcja eugeniczna” w ogóle jest. A ilu w ogóle nie szukało, tylko wzięło za dobrą monetę to, co im propaganda partyjna i kościelna wciska do głów??

Eh.
Gdy pisałam tamten wpis przyświecała mi myśl: może jednak warto wyjaśniać, może sporo z tych ludzi, co tak gardłują, tak na prawdę nie mają pojęcia o czym?!?

Czas pokazał, że mialam sporo racji….


Responses

 1. Niestety, tak to jest. Ci ludzie ciągle mówiący w ogóle o zakazie aborcji naprawdę nie wiedzą o czym mówią, piszą. Walczą z legalną aborcją tylko dlatego, że na tym robią polityczno – kościelną karierę. To straszna podłość!

 2. Katoliczka. 13 lat córa. Rozwód. Nowy chłopak. Syn będzie z Daunem. Jest. Kochany. Chop sasa inne malce. On na wózku a, a, a. 3 lata chyba. Dobrze, że ma dziadków.

 3. @prezio:

  ciekawe, co będzie, jak dziadkowie umrą…

 4. Jest siostra, matka pracująca, ojciec nie wiem. Wszyscy mają życie prze…

 5. @prezio:

  Otóż i wlasnie: przeje*ne. A teraz wyobrazmy sobie, ze ustawodawca zmusza do takiego zycia wszystkich pechowych rodziców, ktorym z badan prenatalnych wyjdzie, ze płód jest ciezko i nieodwracalnie uszkodzony.

  Bezmyslnosc i sadyzm. Sadyzm i bezmyslnosc.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: