Napisane przez: futrzak | 25 Maj 2018

….

Boziu, jak się cieszę, że wyprowadzilismy sie z poprzedniego mieszkania i juz nie musimy mieć w ogóle do czynienia z tamtą administracją budynku….

Oto bowiem dziś wysłali przez pomyłkę (pewnie nikomu sie nie chcialo zaktualizowac bazy z emailami wynajmujacych..) emaila na konto Chłopa. A w emailu….”pralka już naprawiona, proszę niech państwo zapłacą gastos comunes (opłata na wspolnotę).
Czyli po prostu któryś wkurzony lokator stwierdził, ze nie bedzie placił im gastos comunes, dopoki nie naprawią pralki. Czyli musiala stać zepsuta dłużej niz miesiąc, bo gastos comunes płaci sie co miesiąc, i dopiero po nie zaplaceniu przysyłają ponaglenia.

HA HA HA HA.
Od razu wdzięcznie otwiera mi się środkowy paluszek w ich kierunku…


Responses

 1. „Boziu, jak się cieszę, ”

  Ja też się cieszę. Z powodu referendum w Irlandii.

  „Od razu wdzięcznie otwiera mi się środkowy paluszek w ich kierunku…”

  Ich, czyli kleru katolickiego. U mnie wznosi się też kciuk w górę w kierunku irlandzkich kobiet.

 2. Dla wyjaśnienia: pralka jest nowa, ma kilka miesięcy i klasy półprofesjonalnej. Ponieważ lokatorzy skarżyli się na poprzednią że nie działa. Co prawda ja miałem teorię, ze poprzednia pralka ma dwa różne problemy: 1. ekstremalnie zużyte amortyzatory oraz 2. woda czasem nie dociera bo prawdopodobnie pompa w budynku zaciąga powietrze. Ale moje zdanie było zbyt skomplikowane i łatwiej było olać. Zwłaszcza przez zabójczo kompetentną administrację. Więc olali i wymienili pralkę. Amortyzatory zapewne jeszcze działają, wody nie bierze, bo nie może.
  A właścicielka mieszkania ( i administracja też) zostali poinformowani, że wobec tego, że prawdopodobnie pompa bierze lewe powietrze, to co kilka dni trzeba odkręcić najwyżej położony kran w budynku, czyli przy parilli i akurat jedyny powyżej pralki.I pralka będzie działać, w przeciwnym wypadku nie będzie. Ale kto by słuchał jakiś roszczeniowych extranjeros…

 3. @prins bertil:

  tez sie ciesze, ze zwyciezyl rozsądek.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: