Posted by: futrzak | 25 April 2013

Taka tam, pomylka….

16 marca zaginal niejaki Sunil Tripathi. Zostal błędnie zindentyfikowany przez uzytkownikow reddita jako jeden z zamachowcow z Bostonu.

Jego zwloki zostaly wlasnie znalezione w rzece Providence w ostatni wtorek. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze chlopak sie tak przestraszyl, ze z tego przestrachu próbowal w rzece popelnic samobojstwo.
Prawdopodobnie zostal “przypadkowo” zastrzelony podczas szalonej obławy. Prawdopodobnie wladza bedzie probowala zatuszowac wszystko albo zwalic na kogos innego.

Zaloze sie, ze rodzina nie podziela pogladu Korwina-Mikke ktory glosil, ze lepiej niech zginie dziesieciu niewinnych niz zeby mial uciec jeden bandyta….


Responses

 1. och, to na pewno ów seryjny samobójca, który od niedawna w Polszcze grasuje. wybrał się na hasanie za morze, za ocean szeroki…

 2. A co konkretnie masz na mysli tj. ktorego seryjnego samobojce z Polski?

 3. W tym przypadku MOGŁO zostać przekroczone prawo do samoobrony.
  Nie mam danych na ten temat, więc nie będę wydawał kategorycznych sądów, żeby nie powielić błędów użytkowników reddita.
  Niemniej jednak, wolałbym posiadać w domu legalnie broń, mimo tego, że takie sytuacje się zdarzają. Jak ma dojść do samosądu, to broń nie jest potrzebna – w Polsce wystarczą kłonice, a efekt będzie taki sam.

 4. @Pawel:
  Tez jestem za posiadaniem broni w domu. Niemniej podczas polowania na zamachowcow mieszkancy dostali prikaz nie wylazenia z domow a po ulicach biegaly cale oddzialy uzbrojonych po zeby wojskopolicjantow. Raczej malo prawdopodobne, ze to byl lincz.
  No ale nic, bardzo, bardzo ciekawa jestem czy w ogole prawda wyjdzie na jaw…

 5. Oj Futrzak, Futrzak.

  Chłopak zaginął w Providence miesiąc przed wybuchami w Bostonie (70 km w linii prostej), niewykluczone, że utopił się już wtedy, znaleziony został też w Providence, a Ty już wiesz, że “prawdopodobnie został zastrzelony podczas obławy” w Bostonie.

  Może zgłoś się do Macierewicza, pomożesz mu identyfikować prawdopodobne wybuchy helu na skrzydle.

 6. @Futrzak – Jeżeli odstrzeliły go siły rządowe – zapomnij. To jest największa demokracja świata, więc z definicji jej funkcjonariusze nie mogą się mylić – vide “broń chemiczna” w Iraku. A że się okazało, że nie ma? “Shit happened” – mieli pecha.

 7. @miski:
  jesli jego zaginiecie i smierc nie mialy nic wspolnego z owym zamachem i byl to czysty przypadek to powinnismy sie dowiedziec o tym wkrotce i raczej bez wiekszych watpliwosci.
  Byloby bardzo milo, jesli sie myle.

 8. Na razie piszą, że “no foul play suspected” i “no signs of trauma were initially found”, ale oczywiście całkowitego obrazu nie będzie “wkrótce”, bo pełne badanie patologiczne trwa parę tygodni lub nawet miesięcy.

  Ale nie o to chodzi, czy się mylisz czy nie. Tylko nie rozumiem, jak można wyciągać wnioski (nawet łagodząc je do “prawdopodobnie”) na podstawie tak słabych przesłanek jak “koincydencja”, która jest nietrafiona w czasie na miesiąc i w przestrzeni na 70 km?

 9. @Futrzak dostajesz ode mnie dużego minusa za to, że oczerniasz Korwina przypisując mu coś czego nie powiedział.

  Korwin w kwestii kary śmierci powiedział “lepiej przez pomyłkę skazać 10 niewinnych niż uniewinnić jednego winnego”.

  Idąc dalej tokiem rozumowania twojego móżdżku to policja nie powinna ścigać przestępców jeśli koszt pościgu byłby większy od wyrządzonej szkody?

  Nie wiem czy znasz angielski, ale Sunil Tripathi był poszukiwany już od 16 Marca, a wybuchy były miesiąc później.

  Chyba, że ten wpis to jest żart to oczywiście skasuję tego minusa.

 10. @PolskiBreivik:
  albo nauczysz sie formulowac swoje opinie bez obrazania innych, albo nie ma tu dla ciebie miejsca.

 11. Gościu się zderzył pod wodą z brzozą i zatonął. Śmiać sie z tego to nieczułość. Brewik polski 16.03 był we wpisie głównym.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: